OPRAWA OCZU

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1 : 1

polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy naturalnej, dzięki temu uzyskujemy naturalny i elegancki efekt podkręconych, wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które chcą pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, których naturalne rzęsy są krótkie, cienkie i nie podkręcone oraz tych które cenią swój czas gdyż przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego porannego tuszowania. Niewątpliwą zaletą rzęs jest to, że są odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać, opalać się i uprawiać sport, dzięki temu nadają się na co dzień jak i na specjalne okazje.

BOTOLIFT - INTENSYWNY ZABIEG NA SKÓRĘ OCZU

To wyjątkowy zabieg odmładzający, który pozwoli odzyskać zmysłowość spojrzenia dzięki intensywnemu wymodelowaniu i bioaktywnemu odmłodzeniu skóry wokół oczu . Jest 4 etapowym zabiegiem stosowanym w celu intensywnego odmładzania oraz zapobiegania skutkom biologicznego starzenia i fotostarzenia się całej powierzchni skóry wokół oczu. Zawiera specyficzne peptydy , które w połączeniu z innymi substancjami intensywnie wpływają na procesy zachodzące w skórze. Mają działanie wygładzające, odbudowujące i rozkurczające mięśnie. Dzięki zabiegowi uzyskuje się wyraźne zmniejszenie zmarszczek oraz poprawę strukturę skóry.

ZABIEG Z KOLAGENEM KRYSTALICZNYM

Zabieg oparty jest na zastosowaniu płatów kolagenu krystalicznego, który ma na celu pomóc dojrzałej i zmęczonej skórze

HENNA BRWI

kształt brwi jest bardzo ważny w stylizacji twarzy, dzięki odpowiedniemu wyregulowaniu i zabarwieniu można zachować naturalność, a jednocześnie sprawić, aby brwi idealnie harmonizowały z włosami oraz rysami twarzy, podkreślały wielkość oczu i nadawały piękno spojrzeniu.

 

HENNA RZĘS

koloryzacja nadaje wyrazistość spojrzenia, a malowanie maskarą staje się przeważnie zbędne, jeśli jednak malujesz rzęsy, henna przyciemnia włoski u nasady, co sprawia, ze pomalowane tuszem są jeszcze ładniejsze. Rzęsy nie wymagają częstszego farbowania, niż jeden raz w miesiącu.

 

REGULACJA BRWI

Brwi odgrywają istotną rolę w mimice człowieka. Od zawsze sygnalizowały sygnalizowaniu zmiennych nastrojów. Dzięki odpowiedniemu depilowaniu brwi przy nasadzie nosa i dolnym ich brzegu można uzyskać pozytywne wrażenie. Jednocześnie oczy sprawiają wrażenie otwartych. Ściągnięte i opuszczone brwi nadają twarzy odpychający wyraz, natomiast podniesione sygnalizują otwartość i optymizm. Brwi regulujemy woskiem bądź pęsetą.

 

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄ (2D-8D):
Metody objętościowe wyróżnia maksymalny efekt zagęszczenia, nawet jeśli naturalnych rzęs nie ma zbyt wiele. Przy przedłużaniu rzęs metodą 2D – 8D wykorzystywane są specjalne, bardzo cienkie i bardzo lekkie rzęsy. Nie obciążają one naturalnej linii rzęs, dlatego stylista jest w stanie uzupełnić nawet wyraźne ubytki. Aplikacja metodą 4D-8D polega na doklejeniu wachlarzyka rzęs objętościowych do rzęsy naturalnej. W zależności od oczekiwań klientki można uzyskać różne efekty, od naturalnego podkreślenia oka i przedłużenia rzęs po wyraziste, uwodzicielskie czy wręcz wyzywające spojrzenie. Rezultat, jaki osiągnąć można dzięki metodzie 4D – 8D, zależy od ilości rzęs w wachlarzu, od ich długości, a także od rodzaju podkręcenia.

LIFTING RZĘS I LAMINACJA
Zabieg TEN pozwala na wydłużenie, zagęszczenie i uniesienie (podkręcenie) rzęs i jest skuteczną alternatywą do przedłużania rzęs metodą 1 do 1. Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach.
Zabieg liftingu i laminacji rzęs trwa około 60 minut, jego efekt jest widoczny przez około 4-6 tygodni.  W celu podkreślenia efektu można nakładać pełen makijaż. Należy jednak uważać na mocne pocieranie oczu i moczenie ich - w szczególności po kilku dniach od zabiegu.

ARTYSTYCZNA STYLIZACJA BRWI HENNĄ BH
Zabieg  jest doskonałą alternatywą dla makijażu permanentnego brwi. Przy pomocy mieszanki henny wykonanej z naturalnych składników barwimy nie tylko włoski, ale również skórę, przez co możemy dowolnie  korygować kształt i ich wypełnienie. Dodatkowo henna odnawia zniszczone włoski. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Efekt utrzymuje się około 7-14 dni na skórze oraz 4-6 tygodni na włoskach. Teraz w szybki i tani sposób możesz odświeżyć swój wizerunek. Zabieg trwa 1-1,5 h.

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00 

ul. Kościuszki 12
37-600 Lubaczów

tel. 16 632 19 74
kom. 501 517 175