PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1 : 1

polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy naturalnej, dzięki temu uzyskujemy naturalny i elegancki efekt podkręconych, wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które chcą pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, których naturalne rzęsy są krótkie, cienkie i nie podkręcone oraz tych które cenią swój czas gdyż przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego porannego tuszowania. Niewątpliwą zaletą rzęs jest to, że są odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać, opalać się i uprawiać sport, dzięki temu nadają się na co dzień jak i na specjalne okazje.

 

SECRET LASHES

W salonie kosmetycznym Prestiż wykonujemy przedłużanie rzęs korzystając wyłącznie z najlepszych materiałów firmy Secret Lashes. Jest to wiodąca marka oferująca materiały i szkolenia z zakresu przedłużania rzęs, wyróżniająca się wysoką jakością produktów i polecana przez wiele zadowolonych kobiet na całym świecie. 

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG

Zabieg wykonuje się w pozycji leżącej. Polega on na doklejeniu pojedynczej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej specjalnie dobranym klejem. Czas trwania zabiegu to od 2 do 3 godzin, jest on uzależniony od gęstości naszych naturalnych rzęs, im rzęsy gęściejsze tym zabieg będzie dłuższy.

 

PRZYGOTOWANIE PRZED ZABIEGIEM

W dniu zabiegu najlepiej nie malować rzęs gdyż demakijaż dodatkowo je natłuści i przyczepność się zmniejsza. Zabiegu nie wykonuje się jeśli występują stany zapalne oka, zapalenie spojówek i przerwanie ciągłości skory w okolicy oka. Przed zabiegiem należy wyjąc soczewki kontaktowe, które można założyć bezpośrednio po zabiegu.

 

EFEKT I PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Po zabiegu oko nabiera wyrazistości i zalotnego spojrzenia. Oprawa oczu wygląda bardzo naturalnie. Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku ok. 6 tygodni, jednak trzeba pamiętać, że jest to czas wypadnięcia ostatniej doklejonej rzęsy. Naturalne rzęsy wypadają każdego dnia i jest to związane z ich naturalnym cyklem życia, który wynosi ok. 6 - 10 tygodni. Dlatego uzupełnienie rzęs powinno wykonać się po ok. 2 - 3 tygodniach. Po zabiegu należy unikać pocierania oczu. Demakijaż w domu wykonujemy beztłuszczowymi produktami i przeczesujemy je codziennie dołączoną do zabiegu szczoteczką.

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00 

ul. Kościuszki 12
37-600 Lubaczów

tel. 16 632 19 74
kom. 501 517 175