PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

MANICURE/PEDICURE KLASYCZNY – polega na skróceniu i opiłowaniu płytki oraz usunięciu narośniętych na płytkę skórek. Paznokcie zostają wypolerowane i pomalowane lakierem lub odżywką.

MANICURE/PEDICURE HYBRYDOWY – jest jednym z najpopularniejszych stylizacji paznokci. Jest to mieszanka lakieru do paznokci i elastycznego żelu utwardzanego w lampie UV, dzięki czemu utrzymuje się na paznokciach nawet do trzech tygodni.

MANICURE/PEDICURE MONOFAZOWY – to alternatywa dla tradycyjnego manicure, ale również dla manicure hybrydowego. Dzięki specjalnej formule lakieru do paznokci utwardzonego w lampie UV, jego efekt utrzymuje się średni 7-10 dni.

MANICURE TYTANOWY - jest czymś pomiędzy manicure hybrydowym a manicure akrylowym. Można nim przedłużyć paznokcie, jest nieinwazyjny, nie wżera się w strukturę płytki. Jest to metoda stylizacji z wykorzystaniem pudrów akrylowych z tlenkiem tytanu, który izoluje paznokcie, a zawartość akrylu sprawia, że stylizacja jest bardzo twarda.

PAZNOKCIE ŻELOWE -  jest to metoda utwardzania lub przedłużania naturalnej płytki paznokcia żelem światłoutwardzalnym.

PARAFINOTERAPIA – to idealne rozwiązanie na przesuszone i zniszczone dłonie. Parafina polecana jest głownie jesienią, zimą i wczesną wiosną. Po zabiegu dłonie są gładkie i odżywione. Wygładzają się skórki i nawilżona zostaje płytka paznokcia.

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00 

ul. Kościuszki 12
37-600 Lubaczów

tel. 16 632 19 74
kom. 501 517 175