PIELĘGNACJA TWARZY

 

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA – zabieg polega na bezinwazyjnym, mechanicznym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia, które pod ciśnieniem wypycha kryształki korundu i jednocześnie zasysa martwy naskórek, który wraz z zanieczyszczeniami trafia do zbiornika na zużyty korund.

SONOFOREZA – to inaczej masaż ultradźwiękowy. Jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy naskórka substancji aktywnych. Działają one na uszczelnienie naczyń krwionośnych, przyspieszenie leczenia trądziku, nawilżają i regenerują skórę.

DARSONWALIZACJA – jest to zabieg wykorzystujący prąd dużej częstotliwości (300-500 kHz) w celu dezynfekcji skóry.

Podczas przepływu prądu przez pelotę, jej bezpośredniego zetknięcia ze skórą powstają wyładowania elektryczne obserwowane jako iskrzenie. W obszarze peloty wytwarza się ozon, który działa na skórę dezynfekująco i bakteriobójczo.

PEELING KAWITACYJNY – jest to bezbolesne oczyszczanie skóry. Jest to zabieg bardzo delikatny i nieinwazyjny, jest bezpieczny nawet dla skóry delikatnej, wrażliwej i alergicznej. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. Skóra dzięki temu jest wolna od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych.

JONIZACJA – jest to zabieg wykorzystujący mikroprądy (prąd galwaniczny, wysokiej i niskiej częstotliwości). Jest to masaż elektrodami pomagający wprowadzić aktywne składniki w głąb skóry. Pod wpływem działania prądu wysokiej częstotliwości dotleniamy komórki skóry, pobudzamy ich aktywność oraz działamy antybakteryjnie.

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY​ – zabieg jest przeznaczony dla skóry zanieczyszczonej zaskórnikami, prosakami i wykwitami skórnymi. Polega na ogrzaniu skóry, a następnie jej dokładnym oczyszczeniu manualnym. Podczas zabiegu skóra jest również dezynfekowana prądami D’Arsonvala, ozonem w sprayu lub jonizacją.

PEELING MIGDAŁOWY/KWAS MIGDAŁOWY – jest to zabieg o wysokiej skuteczności dermatologicznej przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry: delikatnej, wrażliwej, z predyspozycjami do teleangiektazji, z problemem trądziku i stanem zapalnym. Z zabiegu mogą korzystać osoby opalające się na słońcu i solarium z tendencją do przebarwień, przygaszonym kolorytem skóry, z widocznymi oznakami starzenia. Zabieg ten można wykonywać przez cały rok. Wyraźnie zapobiega on fotostarzeniu i sprawia, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promieniowanie UV.

AGE SPOT – zabieg likwidujący plamy i przebarwienia hiperpigmentacyjne. Zaburzenia pigmentacyjne, plamy na skórze są bardzo często spotykanymi niedoskonałościami skóry. Powstają w wyniku nieprawidłowego rozmieszczenia melaniny. Na przebarwienia skórne mają wpływ różne czynniki: wpływ środowiska, promieniowanie UV, leki, kosmetyki, środki antykoncepcyjne, hormony, różne patologie i czynniki psychosomatyczne. Jest to najnowszej generacji zabieg, którego rezultatem jest stopniowe rozjaśnienie i zmniejszenie przebarwień w zależności od typu hiperpigmentacji. Już od pierwszych zabiegów plamy hiperpigmentacyjne stają się mniej widoczne a ich rozmiar zredukowany.

HYDRA – zabieg intensywnie nawilżający i rewitalizujący. Jego zadaniem jest nawilżenie skóry i utrzymanie fizjologicznej równowagi hydrolipidowej. Zabieg zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry. Skutecznie zwalcza efekty szkodliwego wpływu czynników zewnętrznych, przywracając skórze jej naturalną równowagę.

REVINOL – jest to intensywna profesjonalna kuracja odmładzająca. Celem zabiegi jest odmłodzenie skóry i poprawa jej ogólnego efektu estetycznego takiego jak wygładzenie, rozświetlenie, zagęszczenie, nawilżenie i wyrównanie naturalnego kolorytu cery.

FIRMIN LIFT – zabieg intensywnie napinająco-liftingujący z efektem wypełnienia. Dzięki użytym do zabiegu preparatom o wysokiej aktywności na biochemiczne mechanizmy skurczów mięśni, możemy uzyskać natychmiastowe napięcie i wygładzenie skóry – efekt botoksu. Wpływa na spowolnienie procesów starzenia się skóry, zwiększa gęstość skóry oraz działa antydokscyjnie. Skóra po zabiegu staje się promienna, świetlista i jędrna.

INTERACTIVE SYSTEM – zabiegi przeznaczone do całkowitego odmłodzenia skóry. Wyróżnia się bardzo wysoką bioaktywnością dermatologiczną. W sposób selektywny procesy oddziałują na wszystkie zmiany strukturalne na poziomie naskórka, skóry właściwej i błony podstawnej w znaczącym stopniu zapobiegając powstawaniu wszelkich niedoskonałości skóry. Jest to zabieg do skór,

które tracą jędrność i elastyczność.

HOMEO ROSE – zabieg dla skóry wrażliwej i naczyniowej, ze stanami zapalnymi oraz skóry dotkniętej trądzikiem różowatym. Zabieg zawiera mieszankę specjalnych substancji aktywnych, które ułatwiają normalizację procesów zapalnych, redukują rozszerzanie naczyń krwionośnych i przepuszczalność mikronaczyniową, wzmacniają napięcie ścian naczyń włosowatych, oraz zmniejszają wrażliwość skóry na zmiany temperatury.

ACNE – zabieg przeznaczony do kuracji skóry trądzikowej z nadczynnością gruczołów łojowych. Zawarte w preparatach innowacyjne substancje umożliwiają działanie na różnych poziomach. Synergiczne działanie substancji eliminuje hiperkeratynizację ujść gruczołów łojowych oraz reguluje procesy eksfoliacji. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, hamuje enzym 5-alfa reduktazy, który odpowiedzialny jest za nadmierne wytwarzanie sebum.

ZABIEG Rx50 - Najnowszej generacji peeling, wykorzystujący synergię działania dziewięciu substancji działających w sposób komplementarny. W celu interaktywnego działania na zróżnicowanych poziomach skóry Rx50 oddziałuje z korneodesmosomami i jednocześnie posiada działanie antyoksydacyjne, chelatujące oraz zabezpieczające DNA komórkowe. Poprawia absorpcję tlenu przez komórki, przyśpiesza metabolizm, wspomaga przywrócenie równowagi pomiędzy reakcjami biochemicznymi zachodzącymi w skórze.
Rx50 Synergic Peel przeznaczony jest dla każdego typu skóry. Dzięki swojej specyfcznej, oleistej strukturze umożliwia połączenie zabiegu z masażem rewitalizującym.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - SkinPen  to urządzenie do wykonywania mezoterapii mikroigłowej. Podczas zabiegu, za pomocą wysuwających się i chowających mikroigieł  w skórze tworzą się mikrokanaliki. Ułatwiają one wnikanie substancji aktywnych oraz stymulują skórę do naturalnej przebudowy.
Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości powoduje w jej obrębie mikrourazy i mikrokrwawienia. Krew wydostaje się z uszkodzonych naczyń krwionośnych, a zawarte w niej płytki krwi ulegają aktywacji. W wyniku tego dochodzi do uwalniania z nich tzw. czynników wzrostu. Ma to kluczowe znaczenie w procesie regeneracji tkanek. Zabieg znacząco polepsza ukrwienie skóry, stymuluje do podziałów komórkowych i odnowy, wspomaga proces nawilżania skóry poprzez przyciągnięcie i zatrzymanie wody.

OCZYSZCZANIE WODOROWE AquaPeel H2 jest to rytuał pielęgnacyjny bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, laminacji antyoksydantów, ultradźwięków oraz bipolarnego RF stanowi optymalną kombinację oraz kompleksowy zabieg umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu!

Oczyszczanie wodorowe dedykowane jest zarówno kobietom jak i mężczyznom, stanowi wstęp do każdej terapii anti-aging. Ponadto jako indywidualny zabieg daje efekt dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry oraz stymuluje ją do poprawy elastyczności. Dodatkowym plusem terapii jest bardzo mała liczba przeciwwskazań.

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00 

ul. Kościuszki 12
37-600 Lubaczów

tel. 16 632 19 74
kom. 501 517 175