PROMOCJE


 

UPOMINEK DLA BLISKIEJ OSOBY


 

Szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby? Podaruj Jej odrobinę piękna, luksusu i chwilę relaksu w naszym salonie. Gustowny voucher to doskonały sposób na oryginalny upominek.
U nas masz możliwość wyboru czy bon ma być zakupiony na konkretną kwotę, czy też ma być indywidualnie przez Ciebie skomponowany. Chętnie doradzimy przy wyborze usług.

Jeżeli kwota bądź wykupione usługi nie zostaną wykorzystane podczas jednej wizyty, pozostałe można wykorzystać przy następnych wizytach. Bonu podarunkowego nie można wymienić na gotówkę ani przeznaczyć na zakup kosmetyków.

 

Istnieje możliwość zamówienia drogą mailową, telefonicznie lub osobiście w salonie. Przy zamówieniu bonu drogą mailową lub telefonicznie należy wcześniej ustalić z nami szczegóły zamówienia: kwotę/usługi, adres pod który mamy wysłać upominek, oraz uiścić opłatę adekwatną do wybranej usługi/kwoty osobiście w salonie lub na konto o numerze:


33 1140 2004 0000 3702 6068 3240 mBank

Salon Kosmetyczny Prestiż Jolanta Rychlewska

Bon podarunkowy Prestiż

SALON KOSMETYCZNY PRESTIŻ PRZYJAZNY SENIOROM


 

Mamy przyjemność poinformować, że nasz salon to miejsce gdzie seniorzy także znajdą coś dla siebie. Mogą oni skorzystać z 10% zniżki na wszystkie usługi oferowane w salonie. Chcąc skorzystać z naszych usług ze zniżką, wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający ukończony 60. rok życia, np.: legitymację emeryta/rencisty, bądź dowód osobisty. Zniżki uwzględniane będą także po okazaniu Ogólnopolskiej Karty Seniora, która wydawana jest bezpłatnie osobom powyżej 60. roku życia.

10% zniżki dla osób po 60 roku życia
oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2

OCZYSZCZANIE WODOROWE AquaPeel H2


PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA MAJA 2019 R. NA ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO!

 

Jednym z najpopularniejszych z zabiegów ostatnich kilku miesięcy jest oczyszczanie wodorowe. Dlaczego właśnie wodorowe?

•  RFT wiążą się z jonami wodoru doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu.

• Żadna inna cząsteczka nie jest w stanie tak efektywnie zniwelować działania wolnych rodników przenikając do komórek(biorąc pod uwagę neutralność dla skóry pacjenta)

• Dzięki określonym procesom chemicznym- oczyszczanie wodorowe neutralizuje wolne rodniki na powierzchni skóry. Zabieg ten powinien stanowić wstęp do każdej terapii anti-aging.

​​​​​​AquaPeel jest to rytuał pielęgnacyjny bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, laminacji antyoksydantów, ultradźwięków oraz bipolarnego RF stanowi optymalną kombinację oraz kompleksowy zabieg umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu!

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00 

ul. Kościuszki 12
37-600 Lubaczów

tel. 16 632 19 74
kom. 501 517 175