ZABIEGI UZUPEŁNIAJĄCE

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Zabieg usuwania przebarwień przeprowadzamy za pomocą najnowszej generacji urządzenia IPL - Lumenis M22.

W trakcie wykonywania zabiegu światło wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie. Po zabiegu zmiana barwnikowa ulega ściemnieniu a następnie stopniowemu złuszczeniu i zanikowi. Najlepsze efekty uzyskuje po serii od 2 do 5 zabiegów w odstępach co 2-6 tygodni.

DEPILACJA LASEROWA

Trwałe usuwanie owłosienia za pomocą lasera to bezinwazyjna metoda depilacji. Zabieg ten nie powoduje uszkodzeń czy podrażnień skóry, może więc być wykonywany nawet w tak wrażliwych miejscach jak pachy, strefa bikini czy górna warga. Wiązka światła lasera diodowego przenika przez skórę i niszczy mieszki włosowe, nie narusza jednak delikatnej struktury naskórka.

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. Wiązka ta jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka „uszkodzić” zarodek włosa, nie niszcząc przy tym okolicznych tkanek. Dzięki takiemu działaniu sam mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy. Laserem stopniowo nagrzewa się obszary docelowe pod skórą wraz z delikatnymi i rozległymi ruchami głowicy. Cała procedura trwałego usuwania owłosienia podczas zabiegu jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna.

DEPILACJA CIEPŁYM WOSKIEM

pozwala na usuwanie owłosienia na dłuższy okres czasu. Depilacja tą metodą usuwa łodygę włosa pozostawiając nienaruszony korzeń. Stosowanie wosku pozwala depilować wszystkie części ciała i daje znakomite efekty.

Depilacja: nóg, bikini, okolic bikini, brwi, wąsiki, ręce i dłonie, kark, pośladki, szyję, policzki.

 

PRZEKŁUWANIE USZU

Jest zabiegiem medycznym, bardzo prostym i bezpiecznym polegającym na wstrzeleniu specjalnych kolczyków ze stali chirurgicznej, które trzeba wymienić po zagojeniu się ucha. Kolczyki startowe są bezpieczne dla organizmu, nie wywołują reakcji alergicznej. Czas gojenia przekłutych uszu zależy od organizmu i higieny. Zwykle dziurki w uszach goją się od 3 do 4 tygodni. Po upływie ok. 6 tygodni kolczyki startowe można wymienić na inne.

 

KARBOKSYTERAPIA - Rozstępy, cienie pod oczami, cellulit - to trzy najczęstsze zastosowania karboksyterapii. Skuteczność zabiegów oscyluje wokół 90-97 proc. (wg badań klinicznych). Karboksyterapia jest prawie bezbolesna i szybka, do tego jest tańsza niż inne podobne zabiegi. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na jej stosowanie. Zabieg nie powoduje jednak ryzyka uwrażliwienia skóry na promienie UV i nie wymaga rekonwalescencji, Zabiegi wykonywane są na urządzeniu medycznym, dzięki czemu zabieg jest skuteczny i bezpieczny!

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00 

ul. Kościuszki 12
37-600 Lubaczów

tel. 16 632 19 74
kom. 501 517 175