PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS 2D - 8D (METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄ):
Metody objętościowe wyróżnia maksymalny efekt zagęszczenia, nawet jeśli naturalnych rzęs nie ma zbyt wiele. Przy przedłużaniu rzęs metodą 2D – 8D wykorzystywane są specjalne, bardzo cienkie i bardzo lekkie rzęsy. Nie obciążają one naturalnej linii rzęs, dlatego stylista jest w stanie uzupełnić nawet wyraźne ubytki. Aplikacja metodą 4D-8D polega na doklejeniu wachlarzyka rzęs objętościowych do rzęsy naturalnej. W zależności od oczekiwań klientki można uzyskać różne efekty, od naturalnego podkreślenia oka i przedłużenia rzęs po wyraziste, uwodzicielskie czy wręcz wyzywające spojrzenie. Rezultat, jaki osiągnąć można dzięki metodzie 4D – 8D, zależy od ilości rzęs w wachlarzu, od ich długości, a także od rodzaju podkręcenia.

 

SECRET LASHES
W salonie kosmetycznym Prestiż wykonujemy przedłużanie rzęs korzystając wyłącznie z najlepszych materiałów firmy Secret Lashes. Jest to wiodąca marka oferująca materiały i szkolenia z zakresu przedłużania rzęs, wyróżniająca się wysoką jakością produktów i polecana przez wiele zadowolonych kobiet na całym świecie. 
 
JAK WYGLĄDA ZABIEG
Zabieg wykonuje się w pozycji leżącej. Polega on na doklejeniu pojedynczej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej specjalnie dobranym klejem. Czas trwania zabiegu to od 3 do 4 godzin, jest on uzależniony od gęstości naszych naturalnych rzęs, im rzęsy gęściejsze tym zabieg będzie dłuższy.
 
PRZYGOTOWANIE PRZED ZABIEGIEM
W dniu zabiegu najlepiej nie malować rzęs gdyż demakijaż dodatkowo je natłuści i przyczepność się zmniejsza. Zabiegu nie wykonuje się jeśli występują stany zapalne oka, zapalenie spojówek i przerwanie ciągłości skory w okolicy oka. Przed zabiegiem należy wyjąc soczewki kontaktowe, które można założyć bezpośrednio po zabiegu.
 
EFEKT I PIELĘGNACJA PO ZABIEGU
Po zabiegu oko nabiera wyrazistości i zalotnego spojrzenia. Oprawa oczu wygląda bardzo naturalnie. Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku ok. 6 tygodni, jednak trzeba pamiętać, że jest to czas wypadnięcia ostatniej doklejonej rzęsy. Naturalne rzęsy wypadają każdego dnia i jest to związane z ich naturalnym cyklem życia, który wynosi ok. 6 - 10 tygodni. Dlatego uzupełnienie rzęs powinno wykonać się po ok. 2 - 3 tygodniach. Po zabiegu należy unikać pocierania oczu. Demakijaż w domu wykonujemy beztłuszczowymi produktami i przeczesujemy je codziennie dołączoną do zabiegu szczoteczką.

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 8.00 - 14.00 

ul. Kościuszki 12
37-600 Lubaczów

tel. 16 632 19 74
kom. 501 517 175